Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Dzień otwarty w Koźmińskim – poznaj potencjał studiów MBA bądź SAP ERP!
Dzień otwarty w Koźmińskim – poznaj potencjał studiów MBA bądź SAP ERP! Studia MBA uznawane są na całym świecie za najbardziej prestiżowy i efektywny sposób kształcenia managerów, a dzięki rozwojowi branży IT istnieje zwiększony popyt na specjalistów w zakresie zarządzania zintegrowanymi systemami informatycznymi klasy ERP. Już 3 czerwca br. w Akademii Leona Koźmińskiego podczas specjalnego dnia otwartego dla kandydatów na studia MBA (rozpoczęcie o godz. 10.00) oraz „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” (rozpoczęcie o godz. 16.00), osoby zainteresowane rozwojem kariery będą mogły poznać ofertę edukacyjną uczelni w interesującym je zakresie.
Managerowie i inne osoby zajmujące wysokie stanowiska w biznesie nigdy nie spoczywają na laurach, stawiając sobie coraz wyższe i trudniejsze cele, aby zapewnić zatrudniającej ich firmie przewagę rynkową. Realizacja tak ambitnych planów wymaga stałego podnoszenia kompetencji oraz poszerzenia perspektywy biznesowej. Dobrym sposobem na zwiększenie szans rozwoju zawodowego i generowanie jeszcze większej wartości dodanej na rzecz przedsiębiorstwa są interdyscyplinarne studia MBA.

– Człowiek uczy się przez całe życie, a inwestycja we własny rozwój jest kluczowa dla pokonywania kolejnych stopni kariery oraz realizacji celów zawodowych. Kontynuowanie edukacji na studiach MBA pod okiem świetnych praktyków pomoże zdobyć nowe doświadczenie oraz wyraźnie wzmocnić kompetencje, które pozwolą osiągać jeszcze lepsze wyniki biznesowe. Przełoży się to na poprawę pozycji organizacji na rynku, a co za tym idzie wzrost zarobków. Tak wykwalifikowany manager jest niezwykle pożądany na rynku pracy – wyjaśnia Monika Żochowska, doradca edukacyjny, Akademia Leona Koźmińskiego, Koźmiński Executive Business School.
Podczas „MBA Open Day”, osoby planujące rozpocząć naukę na interdyscyplinarnych studiach MBA będą miały okazję poznać ich program, porozmawiać z wykładowcami, a przede wszystkim przekonać się, jak wyglądają zajęcia w najlepszej uczelni biznesowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spotkanie zainauguruje wykład dr. Jacka Tomkiewicza o polskiej gospodarce, na temat osiągnięć i wyzwań w tej dziedzinie. Następnie prof. ALK dr hab.

Robert Rządca opowie, jak skutecznie radzić sobie w negocjacjach czytaj dalej Pomiń reklamę.biznesowych.
Akademia Leona Koźmińskiego w swojej ofercie edukacyjnej posiada bogatą ofertę studiów MBA. Programem najbardziej ogólnym i uniwersalnym jest Executive MBA, notowany w pierwszej 100–tce najlepszych programów MBA na świecie według rankingu „Financial Times”. ALK ma w swoim portfolio również specjalistyczne kierunki MBA przystosowane do potrzeb różnych branż.

Są to m.in.: MBA Finanse, MBA IT, MBA dla kadry medycznej, MBA dla inżynierów, MBA HR czy MBA Logistyka i Łańcuchy Dostaw.
Na „MBA OPEN DAY” można się zapisać po adresem: Link www .
Na znaczeniu zyskują również specjalistyczne studia z zakresu IT, zwłaszcza ze względu na zwiększy popyt na usługi tego typu. – Cenni na rynku są zwłaszcza wykwalifikowani specjaliści w zakresie zarządzania zintegrowanymi systemami informatycznymi klasy ERP. Z badań wynika bowiem, że system SAP jako narzędzie zarządzające jest wykorzystywane aż przez 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych, a dodatkowo w Polsce ten odsetek jest jeszcze większy – wynosi 40%.

Dzięki specjalistycznym studiom podyplomowym w Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” można zyskać wiele w oczach pracodawców i zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku pracy – dodaje Monika Żochowska. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista m.in. w takich obszarach jak: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja i sprzedaż, kontrola oraz zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy.
Podczas bezpłatnych warsztatów dla kandydatów na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” uczestnicy posiądą ogólną wiedzę o systemie SAP, a także o tym, jak zostać konsultantem, a prowadzący Paweł Woźniak zaprezentuje system SAP w postaci praktycznego warsztatu z case study z wybranej funkcjonalności: logistyka.
Rejestracja na warsztaty z SAP ERP odbywa się poprzez formularz na stronie: Link www ....

.
M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 189 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl