Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw zakończone sukcesem!
Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw zakończone sukcesem! Druga polska edycja spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów zgromadziła ponad 2100 odwiedzających i wystawców z 13 krajów Europy i Azji. Międzynarodowe targi Aquatherm Warsaw odbywały się w dniach 16 –18 listopada 2016 r. w Warszawie.
II edycja Międzynarodowych Targów Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aquatherm Warsaw odbywała się równolegle z Międzynarodowymi Targami Budowlanymi i Wnętrzarskimi Warsaw Build 2016. Wydarzenie odwiedziło ponad 2100 uczestników, w tym instalatorzy, architekci, deweloperzy, inżynierowie, zarządcy obiektów basenowych, a także dystrybutorzy i inwestorzy. Podczas trzech dni spotkań, wystawcy z kraju i zagranicy prezentowali najnowsze produkty i technologie, a także nadchodzące trendy w zakresie: ogrzewania, chłodzenia, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz wyposażenia basenów i SPA.
Nowe technologie i nadchodzące trendy
Bogata oferta wystawiennicza firm z Polski, ale także Włoch, Turcji, Chin, Litwy czy Ukrainy, obejmowała urządzenia grzewcze, takie jak kotły, pompy ciepła, grzejniki, systemy ogrzewania płaszczyznowego, instalacje grzewcze i akcesoria instalacyjne, komponenty do klimatyzacji i wentylacji, a także wyposażenie basenów i SPA. „Na Aquatherm Warsaw po raz kolejny prezentujemy innowacyjne rekuperatory polskiej marki Prana” – mówi Jarosław Wiśniewski, Prezes Zarządu Ecoventeam. „Nasz udział w ubiegłorocznej edycji zapoczątkował dynamiczny rozwój firmy.

W tym roku duże zainteresowanie ze strony odwiedzających i konkurencji pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Aquatherm Warsaw to ważne wydarzenie, które ze względu na swój specjalistyczny charakter wspiera rozwój naszej branży”. Uwagę zwiedzających zwracały wanny i urządzenia do hydromasażu, a także inspirowane włoskim designem baterie sanitarne marki Giceepo. „Na targi przyjechaliśmy z nowymi, ekskluzywnymi wzorami.

Udział w wydarzeniu, rozmowy z projektantami i inwestorami umożliwiają nam poznanie ich potrzeb i oczekiwań, a w efekcie jeszcze lepsze dopasowanie oferty do czytaj dalej Pomiń reklamę.indywidualnych wymagań klientów” – mówi Tomasz Kowalski, Dyrektor Operacyjny Giceepo.
Praktyczna wiedza – wymiana doświadczeń
Ofertę wystawienniczą uzupełniały liczne wykłady i panele dyskusyjne, poświęcone najważniejszym zagadnieniom branżowym, takim jak zwiększanie efektywności energetycznej w nowo budowanych i modernizowanych obiektach. Podczas konferencji Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC dyskutowano o najlepszych instalacjach, kosztach eksploatacji i najczęstszych błędach. W prezentacjach uczestniczyli eksperci firm Inverter, Danfoss czy Hevalex.

Nowością tegorocznej edycji Aquatherm Warsaw była wyodrębniona sekcja basenów i SPA, której towarzyszyła specjalna konferencja poświęcona strategii poprawy funkcjonalności i optymalizacji kosztów obiektów basenowych.
Przedstawiciele branży dyskutowali także o zmianach, związanych z rozwojem branży usług budowlanych i instalacyjnych. Fundacja Praktyków Biznesu prezentowała skuteczne metody dotarcia i pozyskania klientów i zdobywania zleceń. „Rynek instalacyjny zmierza w kierunku konkretnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb odbiorców” – mówi Rafał Przybyłowicz, Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Inverter.

„Istotnym aspektem jest podnoszenie świadomości inwestorów – osób indywidualnych, budujących dom jak i realizujących duże inwestycje – w zakresie innowacyjnych technologii i korzyści z ich stosowania. To rola targów, takich jak Aquatherm Warsaw, które przybliżają klientom nowoczesne pompy ciepła, układy grzania i chłodzenia”.
Najlepsi z medalami
Podobnie jak w ubiegłym roku, organizatorzy nagrodzili wysokiej jakości produkty, wyróżniające się innowacyjnością, funkcjonalnością i designem. „Złoty Medal Targów Aquatherm Warsaw" otrzymały firmy: Rakoczy Stal – za innowacyjny kocioł Cortina, spełniający wymagania najbardziej restrykcyjnych norm emisji spalin, a także Ferraro Group – producent jednostek odzysku ciepła HPR, firma FERVOR Home Comfort – za inteligentny system służący do sterowania ogrzewaniem i chłodzeniem domu oraz Karbonteko Sistema – wyróżniona za system ogrzewania płaszczyznowego Carbontek.
Wydarzenie odbywało się w EXPO XXI w Warszawie.... .

M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 113 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl