Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Zdrowie Psychologia
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Trudny powrót do szkoły? Dla dziecka czy rodzica?
Trudny powrót do szkoły? Dla dziecka czy rodzica? Ty i twoje dziecko właśnie wkroczyliście w nowy rok szkolny. Wyprawka już kupiona, plan zajęć ułożony, a domowe obowiązki podzielone. Czy jednak wystarczy wcielić w życie tę 10-miesięczną strategię?

Na to i inne „palące rodzicielskie pytania” już 5 września odpowiedzą zaproszeni goście podczas panelu dyskusyjnego w Domu Mody Klif.
Spotkanie poświęcone dzieciom rozpoczynającym rok szkolny poruszy ważne zagadnienia z obszaru wsparcia dziecka i pracy z jego potrzebami.
Zaproszeni goście – znana aktorka teatralna i serialowa, a prywatnie mama dwóch dziewczynek, Paulina Holtz; psycholog wychowawczy Jarek Żyliński, twórca innowacyjnych warsztatów dla dzieci i specjalista ds. bezpieczeństwa dzieci w sieci – Marcin Sołodki i Anna Zdort z Fundacji Non Iron, wspierającej dzieci i młodzież z trudnych środowisk, opowiedzą o tym, co czeka czytaj dalej Pomiń reklamę.nas i nasze pociechy w rozpoczynającym się roku szkolnym.
Panel, moderowany przez Ewę Świerżewską – Kids & Family Marketing Manager w Valkea for Kids. aktywną mamę dwóch córek, ma charakter otwarty i każdy chętny może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat radzenia sobie ze szkolnymi wyzwaniami dzieci.

Eksperci porozmawiają między innymi o tym, jak z dobrym nastawieniem rozpocząć szkołę, jak dobierać zajęcia dodatkowe, o miejscu sportu w życiu współczesnego kilkulatka i co robić ze słomianym zapałem. Ważnym i trudnym dla rodziców tematem jest wirtualny świat, w którym coraz więcej czasu spędzają nasze dzieci. Nasi goście spróbują podpowiedzieć, jak pracować z dzieckiem w sieci.
Na to inspirujące spotkanie zapraszamy w środę, 5 września o godzinie 18:00 do Domu Mody Klif.... .

M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 27 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl