Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Zdrowie Fitness
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
CityFit Wiatraczna zaprasza na Dni Otwarte
CityFit Wiatraczna zaprasza na Dni Otwarte O północy z 9 na 10 marca nastąpi otwarcie trzeciego w Warszawie i piętnastego w Polsce klubu fitness polskiej sieci CityFit. Zlokalizowany w nowo otwartej Galerii Rondo Wiatraczna klub wyróżnia się sprzętem klasy premium, dostępnością przez całą dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów – zwłaszcza w przedsprzedaży. Z ofertą klubu można zapoznać się podczas rozpoczynających się w środę (28.02) Dni Otwartych.

Klub znajduje się w Galerii Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207). Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). We wnętrzu o powierzchni 1650 mkw.

znajdzie się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 7 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, treningu funkcjonalnego, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia - indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu.
- Osoby początkujące zapraszamy na zajęcia wprowadzające IntroFit, na których zapoznamy je z topografią klubu oraz pokażemy jak prawidłowo obsługiwać maszyny w poszczególnych strefach.

– mówi Mateusz Kasprzyk, manager klubu.

Klubowicze nie będą musieli pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście będzie możliwe na skan wybranych punktów na mapie palca. Na terenie klubu czytaj dalej Pomiń reklamę.znajdą się źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną oraz maszyny vendingowe, w których kupić można m.in. zdrowe przekąski.Najkorzystniej w przedsprzedaży
Do 9 marca trwa przedsprzedaż, w której miesięczny karnet open dostępny jest w cenie promocyjnej: 79,95 złotych z gwarancją jej niezmienności przez cały okres członkostwa. Klubowicze zapisujący się w tym okresie nie płacą również opłaty wpisowej.
- W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład gdy wyjeżdżamy na wakacje.

– tłumaczy manager klubu.

Już teraz Dni Otwarte
Klub można poznać podczas dni otwartych. Od 28 lutego do 9 marca CityFit jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, którzy mogą obejrzeć wnętrza, zapoznać się z ofertą, porozmawiać z teamem oraz zapisać na preferencyjnych warunkach.

Klub przy Rondzie Wiatraczna jest 15. klubem sieci CityFit.

W Warszawie działają już 2 lokalizacje: CityFit Rondo Wiatraczna (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13).

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: www.

cityfit.pl

Lokalizacja: Galeria Rondo Wiatraczna, ul. Grochowska 207, Warszawa
Oficjalne otwarcie klubu: o północy 9/10 marca 2018
Bezpłatne dni otwarte: 28 lutego – 9 marca 2018 (pon-sob. 10.00 – 21.00, nd 10.00 – 20.00)
Więcej informacji: www.cityfit.pl... .

Karolina_CityFit Dodał: Karolina_CityFit
Źródło: CityFit
Czytano: 495 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl