Warszawa | Strona główna Jeste¶ niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Zdrowie Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Specjali¶ci od prowadzenia i monitorowania badań klinicznych poszukiwani!
Specjali¶ci od prowadzenia i monitorowania badań klinicznych poszukiwani! Wielki polski wieszcz Jan Kochanowski w jednej ze swoich fraszek pisał: „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Rzeczywi¶cie, trudno nie przyznać mu racji. Cóż może być cenniejszego niż zdrowie? Nie każdy może jednak cieszyć się nim w pełni, dlatego tak cennym zasobem w społeczeństwie s± specjali¶ci od badań klinicznych. Dzięki ich pracy możliwy jest postęp w medycynie. Dokształcać się w tym zakresie można na studiach podyplomowych „Prowadzenie i monitorowanie badań klinicznych” w Akademii Leona KoĽmińskiego, na które rekrutacja trwa do 27 lutego 2017 roku. Zostały już ostatnie miejsca!

Rynek badań klinicznych w Polsce uznaje się za perspektywiczny. Nadal się on rozwija. Potrzeba zatem wielu wykwalifikowanych w tym zakresie specjalistów.

Jak zdobyć solidne zaplecze merytoryczne, aby rozpocz±ć pracę w tej branży b±dĽ wzmocnić swoje kompetencje i pi±ć się po kolejnych szczeblach czytaj dalej Pomiń reklamę.kariery? Warto zainwestować w edukację, np. studia podyplomowe „Prowadzenie i monitorowanie badań klinicznych” w Akademii Leona KoĽmińskiego, na które trwa wła¶nie rekrutacja.

Studia pozwalaj± nabyć cenne kompetencje niezbędne do skutecznego prowadzenia i monitorowania badań klinicznych w my¶l zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP) z uwzględnieniem kwestii etycznych, prawnych i organizacyjnych. Szczególny nacisk kład± na pozyskanie wiedzy praktycznej w tym zakresie. Dedykowane s±: pracownikom jednostek klinicznych i naukowych, prowadz±cych badania własne; asystentom badań klinicznych i monitorom badań klinicznych (CRA), osobom zatrudnionym w kontraktowych organizacjach badań klinicznych (CRO) lub działach badań klinicznych firm sektora farmaceutycznego i kandydatom na takie stanowiska; badaczom i ich współpracownikom, współdziałaj±cym z kontraktowymi organizacjami badań klinicznych (CRO) oraz działami badań klinicznych przedsiębiorstw przemysłu farmaceutycznego.

Więcej informacji o studiach dostępnych jest pod adresem:
Link www ...

.
M.Jędra Dodał: M.Jędra
¬ródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 136 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS ¦wiat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl