Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Gospodarka Biznes
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
ALDI modernizuje sklepy w Warszawie
ALDI modernizuje sklepy w Warszawie Dwa sklepy niemieckiej sieci ALDI zyskały nowy wygląd – od środy 24 zaczął ponownie działać sklep przy Al. Krakowskiej a ALDI na Targówku otwarty został w piątek 26 stycznia. Wnętrza obu zaprojektowano w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Dzięki temu klient z Warszawy, tak samo odnajdzie się w ALDI w Niemczech czy Francji. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale.

„Sklepy stały się bardziej nowoczesne, jasne, przestronne i kolorowe. Przebudowa to tylko jeden z kroków związanych z udoskonalaniem naszej sieci. Dobre przyjęcie przez mieszkańców stolicy zachęciło nas do rozważenia kolejnych lokalizacji.

Obecnie jesteśmy na etapie ich analizy pod kątem inwestycji. Wierzymy, że dalsza ekspansja czytaj dalej Pomiń reklamę.marki ALDI w Warszawie jest dobrym kierunkiem” komentuje Maria Rutkowska, Kierownik Ekspansji ALDI.
Do tej pory sieć otworzyła trzy sklepy w Warszawie. Ostatni powstał przy ulicy gen. Fieldorfa "Nila" 11.


„Klient z Warszawy jest niezwykle wymagający. Dzięki asortymentowi w dobrej cenie, niedużym kolejkom i miłej obsłudze, coraz więcej klientów przekonuje się do naszej marki. Uczynienie naszych sklepów bardziej przyjaznymi to kolejna odpowiedź na oczekiwania naszych klientów” – komentuje Kamil Babiarz, kierownik jednego z warszawskich sklepów ALDI.

Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena.

W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych.... .
ALDI sieć Dodał: ALDI sieć
Źródło: Informaja przysłana
Czytano: 339 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl