Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Gospodarka Biznes
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Stoisko ma znaczenie – firma Mitura Academy nagrodzona na BUDMIE!
Stoisko ma znaczenie – firma Mitura Academy nagrodzona na BUDMIE! Blisko 800 firm z całego świata zaprezentowało swoje produkty i usługi podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Jak co roku, organizatorzy przyznali firmom nagrody Acanthus Aureus, za stoiska sprzyjające realizacji działań marketingowych podczas targów. Wśród uhonorowanych, znalazła się firma szkoleniowo-doradcza Mitura Academy.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, która odbyła się
w dniach 7-10 lutego w Poznaniu, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wystawców oraz inwestorów. Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło około 45 000 osób z ponad 400 krajów. Jurorzy mieli nie lada zagwozdkę w wyborze firm, których stoiska pozytywnie wpływały na realizację strategii marketingowej podczas targów. Jednym z laureatów została firma Mitura Academy. ¬¬– Przygotowując się do różnych wydarzeń, warto zadbać o najdrobniejsze szczegóły.

Odpowiednio zaprojektowane stoisko ma ogromny wpływ na postrzeganie danej czytaj dalej Pomiń reklamę.firmy. Aspekty wizualne są niezwykle ważne w działaniach marketingowych – to dzięki nim przyciągamy uwagę potencjalnych klientów, już na starcie budując przewagę nad konkurencją. Ponadto stanowisko musi być „skrojone” na potrzeby konkretnego wydarzenia, by klient na co dzień pracujący w danej branży, czuł, że nie znalazł się w nim przez przypadek – mówi Adam Mitura, założyciel i trener Mitura Academy.

Firma Mitura Academy podczas Targów BUDMA 2017 zaprezentowała swoją ofertę, która opiera się o tworzenie zindywidualizowanych projektów szkoleniowo-doradczych, mających na celu wsparcie sprzedaży i zarządzania. Trenerzy Akademii wykorzystują innowacyjne narzędzia szkoleniowe, m.in.

specjalnie opracowywane na potrzeby klienta narzędzia multimedialne, takie jak filmy, komiksy czy quizy. Potwierdzeniem jakości usług, bogatego doświadczenia i innowacyjności Mitura Academy jest otrzymane przez nią ostatnio Godło „Firma Szkoleniowo-Doradcza 2016”.... .
M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 254 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl