Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Gospodarka Biznes
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Jak zwiększyć sprzedaż, wykorzystując zasoby ludzkie? Mitura Academy na Targach BUDMA 2017!
Jak zwiększyć sprzedaż, wykorzystując zasoby ludzkie? Mitura Academy na Targach BUDMA 2017! Firma szkoleniowo-doradcza Mitura Academy, która od wielu lat współpracuje z wiodącymi producentami w branży budowlanej, będzie miała swoje stoisko na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Trenerzy Mitura Academy zaprezentują przedstawicielom tego ważnego sektora gospodarki i związanym z nim interesariuszom innowacyjne metody szkoleniowe, wspierające sprzedaż i zarządzanie.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów oraz dystrybutorów materiałów i technologii budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami oraz inwestorami.
W tym roku goście (organizatorzy przewidują ponad 45 000 odwiedzających) oraz wystawcy będą mieli szansę zapoznać się również z ofertą szkoleniową firmy Mitura Academy, która na bazie swoich wieloletnich doświadczeń wypracowała nowoczesne metody kształcenia sprzedawców – awangardowe na polskim rynku. Dotyczą one także rozwiązań dla budownictwa. Mitura Academy współpracuje m.in. ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi, realizując – w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ” – cykl warsztatów dedykowanych właścicielom i kadrze czytaj dalej Pomiń reklamę.zarządzającej firm zajmujących się dystrybucją i montażem wyrobów stolarki budowlanej.

Mitura Academy to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, która oferuje zindywidualizowane projekty szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorstw, wspierające sprzedaż i zarządzanie.

Trenerzy Mitura Academy podczas warsztatów wykorzystują innowacyjne narzędzia szkoleniowe, w tym m.in. specjalnie opracowywane na potrzeby klienta narzędzia multimedialne, oparte o filmy, komiksy, quizy oraz dopracowane formaty komunikacyjne. Potwierdzeniem profesjonalizmu, pasji, wysokiej jakości usług, zaangażowania, bogatego doświadczenia i innowacyjności Mitura Academy jest przyznane firmie ostatnio Godło „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016”.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 7-10 lutego 2017 roku w Poznaniu.

W trakcie czterech targowych dni odbędzie się szereg wydarzeń, w tym m.in.: I Forum Gospodarcze Budownictwa, MONTERIADA, VI Konferencja DAFA, VIII Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej czy Zawody Turbo Dekarz.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Mitura Academy – nr 53, w pawilonie 5!... .
M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 170 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl