Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Gospodarka Biznes
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” w Koźmińskim
Spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” w Koźmińskim Od kilku lat na rynku wyraźnie zaznacza się ożywiony rozwój branży informatycznej, w związku z coraz większym popytem na usługi IT. Naturalną konsekwencją tego trendu jest ogromne zapotrzebowanie w biznesie na specjalistów IT, zwłaszcza wykwalifikowanych w zakresie zarządzania zintegrowanymi systemami informatycznymi klasy ERP. Takie wykształcenie można zdobyć w Akademii Leona Koźmińskiego na studiach podyplomowych „Praktyczne zastosowanie SAP ERP”. Już 21 stycznia 2017 roku odbędą się zajęcia otwarte dla osób rozważających właśnie taką specjalizację zawodową.

Dostępne badania pokazują, że system SAP jako narzędzie zarządzające jest wykorzystywane aż przez 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych, a dodatkowo w Polsce ten odsetek wynosi jeszcze więcej – 40%. Na rynku pracy cenni są zatem pracownicy, którzy są przygotowani do realizacji zadań opartych o zintegrowane systemy informatyczne klasy ERP. Dzięki specjalistycznym studiom podyplomowym w Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” można czytaj dalej Pomiń reklamę.zyskać ten wartościowy w oczach pracodawców atut i zdobyć przewagę nad innymi kandydatami aplikującymi na to samo stanowisko. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista m.in. w takich obszarach jak: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja i sprzedaż, kontrola oraz zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy.

Bezpłatne spotkanie otwarte dla kandydatów na studia podyplomowe „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” odbędzie się 21 stycznia 2017 roku w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, przy ul.

Jagiellońskiej 57 w Warszawie. W znacznej mierze będzie miało formę warsztatów z case study z wybranej funkcjonalności SAP: logistyka, finanse i kontroling. Oprócz tego uczestnicy dowiedzą się, czym jest system SAP i jak zostać konsultantem SAP.

Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępnych pod adresem: Link www . Na stronie można również zapisać się na spotkanie....

.
M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 76 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl