Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Gospodarka Biznes
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
MBA OPEN DAY
MBA OPEN DAY Rozważasz studia MBA? Nie kupuj kota w worku, skorzystaj z okazji, aby przekonać się, jak wygląda nauka na jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce

Studia Master of Business Administration uznawane są na całym świecie za najbardziej prestiżowy i efektywny sposób kształcenia managerów o bogatym dorobku zawodowym.
Dzięki nim można poznać i skonfrontować własne know-how z doświadczeniem oraz wiedzą innych osób z różnych branż. Synergia wielu narzędzi, z dziedzin pozornie niepokrewnych, sprzyja rozwojowi i przyczynia do sukcesu zawodowego. Już 21 stycznia, dzięki „MBA Open Day” w Koźmińskim, będzie można sprawdzić, jak wygląda edukacja managerska w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Osoby piastujące kierownicze stanowiska „stawiają sobie wysoko poprzeczkę”, dążąc często do doskonałości. Realizacja tego zamierzenia wymaga stałego podnoszenia kompetencji oraz poszerzenia perspektywy biznesowej. Dlatego na drodze do spełnienia zawodowego niezwykle przydatne okazują się interdyscyplinarne w swej naturze studia MBA.

– Warto inwestować we własny rozwój.

Kontynuowanie edukacji na studiach MBA pod okiem wybitnych praktyków pomoże zdobyć nowe doświadczenie oraz wyraźnie wzmocnić kompetencje, które pozwolą osiągać jeszcze lepsze rezultaty biznesowe, a co za tym idzie, wzrost zarobków – wyjaśnia Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju w Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego w swojej ofercie edukacyjnej posiada bogatą ofertę studiów MBA. Programem najbardziej ogólnym i uniwersalnym jest Executive czytaj dalej Pomiń reklamę.MBA, notowany w pierwszej 100–tce najlepszych programów MBA na świecie według rankingu „Financial Times”.

ALK ma w swoim portfolio również specjalistyczne kierunki MBA przystosowane do potrzeb różnych branż. Są to m.in.: „MBA Finanse”, „MBA IT”, „MBA dla kadry medycznej”, „MBA dla inżynierów” czy „MBA HR”. Zapisy trwają do 3 lutego 2017 roku. Start studiów już w połowie marca.

Osoby, rozważające kształcenie MBA, będę miały okazję szczegółowo poznać program studiów, porozmawiać z wykładowcami, biorąc udział w „MBA Open Day”, który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku, w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, przy ul.

Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie. Podczas spotkania, dzięki dwóm prelekcjom charyzmatycznych wykładowców, będzie można zobaczyć, jak wyglądają zajęcia na studiach MBA w Koźmińskim. Nikolay Kirov opowie o negocjacjach i budowaniu relacji w biznesie, a dr Paweł Wnuczak podejmie tematykę finansową, pochylając się nad pytaniem: Jak zwiększyć wartość przedsiębiorstwa?

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.
Szczegółowe informacje na temat kierunków studiów MBA można znaleźć pod adresem: Link www .

Zapisy na „MBA Open Day” w Akademii Leona Koźmińskiego są możliwe pod adresem: Link www ...

.
M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 76 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl