Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Gospodarka Biznes
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Mitura Academy laureatem Godła „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016”
Mitura Academy laureatem Godła „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016” Firma Mitura Academy otrzymała Certyfikat Miedziany w konkursie „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016”, który organizowany jest cyklicznie przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Wyróżnienie jest potwierdzeniem profesjonalizmu, pasji, wysokiej jakości usług, zaangażowania, bogatego doświadczenia i innowacyjności odznaczonych nim podmiotów gospodarczych.

Celem konkursu „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku” jest prezentacja opinii publicznej instytucji, oferujących usługi szkoleniowe i doradcze na najwyższym poziomie.
W prestiżowym gronie wyróżnionych podmiotów gospodarczych znalazła się również firma Mitura Academy, która prowadzi zindywidualizowane projekty szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorstw, wspierające sprzedaż. – Wizytówką Mitura Academy jest innowacyjne podejście do procesu edukacji dodatkowej w biznesie, które jest odpowiedzią na realne potrzeby danej Spółki, zatrudnionych w niej pracowników oraz zmieniających się dynamicznie prawideł rynkowych. Objawia się ono również w produkcji narzędzi szkoleniowych – kładziemy duży nacisk zwłaszcza na interaktywność prowadzonych przez czytaj dalej Pomiń reklamę.nas warsztatów, dzięki czemu osiągamy ponad przeciętną skuteczność kształcenia oraz zadowolenie po stronie klientów. Cieszy nas, że nasza praca została doceniona w ramach konkursu „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016” – tłumaczy Adam Mitura, właściciel Mitura Academy.

Zwycięzcom konkursu „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016” przyznawane są cztery rodzaje certyfikatów: platynowy – dla podmiotów gospodarczych nagradzanych niezmiennie przez ostatnie 4 lata, złoty – dla instytucji uhonorowanych Godłem trzeci rok z rzędu, srebrny – dla przedsiębiorstw wyróżnionych po raz drugi oraz miedziany – dla firm debiutujących w konkursie. Kapituła ocenia: kompleksowość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamikę rozwoju; warunki i wyposażenie placówki, adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań klientów.

Uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów odbyła się 15 grudnia br.

w Sound Garden Hotel w Warszawie.... .
M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 56 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl