Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Warszawa Komunikaty
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Wielkie otwarcie domu rozwoju ence.pence!
Wielkie otwarcie domu rozwoju ence.pence! Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… I to nie w byle jakim, a w domu rozwoju ence.pence. Już 17 marca, w godzinach od 10.00 do 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wielkie otwarcie domu kultury i sali zabaw, mieszczącej się w samym sercu Sadyby, przy ulicy Morszyńskiej 19. Dla wszystkich gości przewidujemy mnóstwo atrakcji, w tym zwiedzanie domu, zabawę w małpim gaju, zajęcia dla dzieci pod opieką animatorów, grę terenową (w wersji domowej) oraz poczęstunek dla dużych i małych pasibrzuchów.

ence.pence to unikalne połączenie domu kultury z nowoczesną salą zabaw. W pięknym, klimatycznym oraz doskonale skomunikowanym domu powstało miejsce, które w rodzinnej atmosferze ma rozwijać, uczyć i bawić. Pod czujnym okiem profesjonalnej kadry w ence.pence będzie można skorzystać z szerokiego wachlarza zajęć edukacyjnych i rozwojowych, zorganizować wymarzone urodziny i szaleć w małpim gaju pod okiem oddanych i doświadczonych animatorów.

Strudzonym rodzicom, poza chwilą wytchnienia, dom oferuje zacisze strefy relaksu i pracy.

W sobotę, 17 marca zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na uroczyste otwarcie. Będzie można zwiedzić tajemnicze zakamarki domu, porozmawiać z twórcami miejsca, uzyskać informacje o rozwojowych zajęciach i ich prowadzących, wybawić się podczas przygotowanych atrakcji oraz poczuć wyjątkową, domową atmosferę tego miejsca.

ence.pence to placówka szczególna, bowiem łączy w sobie ciepło i bezpieczeństwo rodzinnego domu z wesołym placem zabaw oraz czytaj dalej Pomiń reklamę.swobodną, przyjemną edukacją dostosowaną do potrzeb dzieci w różnym wieku.

W tematycznych pokojach oraz podczas innowacyjnych zajęć opiekunowie, w tym psycholodzy dziecięcy, będą budzić drzemiące w dzieciach talenty. W sali zabaw i sali multimedialnej zadbają o ich prawidłowy rozwój fizyczny, motoryczny i umysłowy.

Jednak nie samą nauką żyje dziecko. Razem z maluchami, animatorzy ence.pence będą wspólnie zakładać „gangi”, budować „bazy”, chować się na strychu i co najważniejsze, zawierać nowe przyjaźnie.


Prawdziwy dom nie obędzie się bez zadowolonych rodziców. Z myślą o nich ence.pence przygotowało bogatą ofertę zajęć, takich jak joga dla mam, dyżury certyfikowanej Douli, szkołę rodzenia, czy też warsztaty dietetyczne.

Ponadto w specjalnie wyposażonej strefie SPA można oddać się relaksowi podczas masażu klasycznego, dla kobiet w ciąży lub fizjoterapii, wykonać profesjonalny manicure, makijaż dzienny, czy też wieczorowy.

ence.pence ma także coś dla tych bardziej zapracowanych rodziców. W sferze pracy, będą oni mogli zaszyć się z komputerem lub zorganizować profesjonalną telekonferencję
w przeznaczonym do tego meeting roomie.W porze wiosenno-letniej do dyspozycji wszystkich gości dom rozwoju udostępnia przepiękny ogród, w którym z kawą w ręku można zanurzyć się w wygodnym fotelu i oddać lekturze bądź spod przymrużonych oczu obserwować rozbrykane pociechy.

Więcej informacji o domu rozwoju ence.pence znajduje się tutaj: Link www ... .
slowbranding Dodał: slowbranding
Źródło: materiały prasowe
Czytano: 586 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl