Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Warszawa Komunikaty
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Dziewiąte Regaty o Puchar Wisły – widowisko i rekreacja dla całej rodziny
Dziewiąte Regaty o Puchar Wisły – widowisko i rekreacja dla całej rodziny Nabrzeże po prawej stronie Wisły rozkwita i zachęca do odwiedzin. W pierwszą sobotę czerwca, na plaży Saskiej Kępy, warszawiacy wraz z rodzinami będą mogli podziwiać wioślarzy startujących w dziewiątych Regatach o Puchar Wisły. Sportowe emocje, ruch na powietrzu, a także piknik i koncert przygotowane przez organizatora, to doskonała propozycja na aktywny, rodzinny weekend.
W najbliższą sobotę 3 czerwca 2017 roku na plaży na Saskiej Kępie u wylotu ul. Zwycięzców odbędzie się wioślarskie święto połączone z piknikiem i koncertem. O godzinie 11.00 rozpoczną się dziewiąte Regaty o Puchar Wisły, w których na ok. 1000 metrowym odcinku Wisły, między mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim zmierzą się łodzie cztero- i ośmioosobowe ze sternikiem. Organizator przyjmuje zgłoszenia uczestnictwa jeszcze do 1 czerwca 2017 r.


Dla kibiców zorganizowana zostanie specjalna strefa z atrakcjami dla całych rodzin. Wszyscy, wraz z Maciejem Kurzajewskim, komentatorem TVP Sport będą mieli okazję zagrzewać do walki czytaj dalej Pomiń reklamę.osady wioślarskie. Dla dzieci przygotowano atrakcje, wśród nich - konkurencje sportowe, bańki mydlane, Koziołkową Mega Grę i malowanie buziek. Piknik i Regaty zwieńczy koncert zespołu rockowego „Alergen”, który oprócz własnego repertuaru przypomni dobrze znane przeboje „Lady Pank”.
- Regaty Wioślarskie o Puchar Wisły co roku przyciągają więcej osób - mówi Jarosław Lindqvist, z Fundacji Towarzystwo Wioślarskie Syrenka, organizatora wydarzenia.

Bardzo nas to cieszy, ponieważ celem naszej Fundacji jest popularyzacja wioślarstwa i przekonanie innych, że to dyscyplina dostępna dla wszystkich. W sobotę 3 czerwca każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w wioślarskiej łodzi treningowej, którą wraz z wykwalifikowanym instruktorem udostępniamy bezpłatnie wszystkim przybyłym. Uczestnicy święta wioślarskiego będą też mogli skorzystać tego dnia z bezpłatnej wypożyczalni kajaków.
Dziewiąta edycja Regat Wioślarskich o Puchar Wisły, organizowana przez Fundację Towarzystwo Wioślarskie Syrenka, odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Sponsorem wydarzenia jest Dom Development S.A....

.
Effective PR Dodał: Effective PR
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 146 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl