Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Polska Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Letnie opony PRESTIVO i 50 zł w prezencie
Letnie opony PRESTIVO i 50 zł w prezencie Dystrybutor opon marki PRESTIVO w Polsce zachęca do wymiany ogumienia specjalną akcją promocyjną. Do zdobycia są karty podarunkowe do wykorzystania na dowolny cel na stacjach BP w całej Polsce. Można je otrzymać przy zakupie kompletu opon letnich PRESTIVO.
Popularna w Wielkiej Brytanii marka opon PRESTIVO przygotowała dla polskich klientów wiosenną promocję na wszystkie rodzaje ogumienia – do samochodów osobowych, SUV-ów i 4x4 oraz dostawczych. Kierowcy, którzy zdecydują się zakupić komplet opon letnich PRESTIVO, w okresie od 11 kwietnia do 8 maja 2016 r., mogą otrzymać kartę podarunkową do zrealizowania na dowolnej stacji BP w Polsce. Karty pre-paid ze środkami w wysokości 50 zł można uzyskać dokonując zakupu w oficjalnym punkcie dealerskim, biorącym udział w programie. Wystarczy wypełnić otrzymany w serwisie formularz i przesłać go wraz z dowodem zakupu (paragon/faktura) na adres organizatora. Można też zeskanować lub sfotografować dokumenty i wysłać na adres e-mail.

Pierwszych 300 uczestników, którzy spełnią zasady promocji zostanie nagrodzonych kartami, do wykorzystania na paliwo lub inne zakupy na czytaj dalej Pomiń reklamę.stacjach BP. Karta jest ważna przez 24 miesiące.
Debiutujące na polskim rynku ogumienie PRESTIVO to nowoczesne opony klasy medium. Obecnie to jedna z najpopularniejszych marek wśród brytyjskich użytkowników aut klasy średniej i premium. Dostępne w Polsce modele letnie, takie jak PRESTIVO PV-S1 − przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej czy PRESTIVO PV-HP1 − do małych i średnich samochodów osobowych, a także modele do pojazdów typu SUV i dostawczych, wyróżnia korzystna relacja ceny do jakości, ale także komfortowe i bezpieczne użytkowanie.

W większości rozmiarów PRESTIVO otrzymało klasę A lub B w parametrze hamowania na mokrej nawierzchni. Ogumienie charakteryzuje atrakcyjna rzeźba bieżnika i nowoczesna konstrukcja, zapewniające wysoki poziom przyczepności i dobre odprowadzanie wody (ochrona przed aquaplaningiem). Opony, projektowane do jazdy z dużą prędkością, umożliwiają ciche i stabilne prowadzenie w warunkach szybkiej jazdy. Marka PRESTIVO gwarantuje długotrwałą eksploatację.

Wszystkie modele objęte są przez dystrybutora pięcioletnią gwarancją.
Więcej informacji o promocji, jej regulamin i listę punktów dealerskich można znaleźć na stronie www.prestivo.pl.... .
Effective PR Dodał: Effective PR
Źródło:
Czytano: 120 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl