Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Komunikacja Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Można pomóc zbierając nakrętki. Rusza akcja Złotych Tarasów
Można pomóc zbierając nakrętki. Rusza akcja Złotych Tarasów Złote Tarasy właśnie startują z drugą edycją akcji zbierania nakrętek. Jej celem jest pomoc niepełnosprawnym dzieciom, podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zbiórka surowca wtórnego. Dziesięć nowych, specjalnie wyprodukowanych pudeł na nakrętki stanęło na trzecim poziomie centrum w części restauracyjnej. Całkowity dochód ze zbiórki nakrętek będzie przeznaczony na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci.

Jest to proste zadanie, dzięki któremu każdy może w łatwy sposób znacząco wpłynąć na życie innych. – To najprostsza istniejąca forma pomocy. Będąc w Złotych Tarasach, zawsze kiedy odkręcasz butelkę wody lub innego napoju, wrzuć nakrętkę do jednego ze specjalnych pojemników, które stanęły w części restauracyjnej. Zeszłoroczna akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród Klientów centrum, ale i pracowników czytaj dalej Pomiń reklamę.okolicznych biur, którzy dotychczas zbierali zakrętki, ale nie wiedzieli, gdzie mogą je przekazać.

Mamy nadzieję, że również w tym roku uda nam się hojnie wesprzeć podopiecznych fundacji zakrętki.info, która jest partnerem zbiórki. Ten mały gest wystarczy , aby wspomóc dzieci, które znalazły się w potrzebie – mówi Dorota Morawska, Marketing Manager w Złotych Tarasach.

Aby zebrać kilogram nakrętek, należy zgromadzić około 400 sztuk. Średnia cena za kilogram waha się od 0,80 do 1,5 zł., a średni koszt wózka inwalidzkiego to około 10 750 zł.

Zakładając, że cena za 1 kilogram nakrętek to 1 złotówka, aby pomóc jednemu niepełnosprawnemu dziecku potrzeba 10 750 kg. nakrętek. Liczy się każda nakrętka, każdy gest wsparcia.... .

sadbet Dodał: sadbet
Źródło: zlotetarasy.pl
Czytano: 118 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl