Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Technologia Monitory
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
NSG Group na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie
NSG Group na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie W dniach od 9 do 12 lutego 2016 r. NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie w Holandii. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych na świecie poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.
Cyfrowe ekrany informacyjne oraz wyświetlacze są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi komunikacji wykorzystywanych przez media, a popyt na nie stale rośnie. NSG Group oferuje obecnie najszerszą gamę trwałych, pirolitycznych, hartowalnych, powlekanych produktów szklanych, które świetnie nadają się do wszelkich zastosowań w cyfrowych nośnikach informacyjnych oraz ekranach dotykowych. Produkty NSG TEC™ znakomicie sprawdzają się jako tafle pokrywające ekrany dotykowe, w których wymagana jest powłoka TCO.
Na targach NSG Group zaprezentuje monolityczne szkło Pilkington OptiView™, które redukuje odblaski pojawiające się na ekranach telewizorów, monitorach komputerów, płaskich tablicach, przezroczystych elementach samolotów, a także na elektronicznych wyświetlaczach. Wysokoefektywna powłoka redukuje odbicia od zewnętrznej powierzchni do < 1%, zapewniając jednocześnie wysoką przepuszczalność światła.

Laminowane szkło Pilkington OptiView™ Protect z antyrefleksyjną powłoką zapewnia wszystkie korzyści, jakie daje szkło laminowane tj. gwarantuje ochronę i bezpieczeństwo. To antyrefleksyjne szkło oferuje wiele korzyści dla zewnętrznych zastosowań Digital Signage w tym wysoką przepuszczalność światła, niską refleksyjność, neutralny kolor i blokowanie promieniowania UV.
Nowym szkłem z gamy produktów z powłoką antyrefleksyjną, jakie będzie można zobaczyć na targach jest Pilkington OptiView™ Ultra. Substratem nowego produktu jest szkło z niską zawartością żelaza, które zapewnia wysoką przepuszczalność światła i doskonałe odwzorowanie barw.

Szkło jest dostępne w wersji monolitycznej oraz laminowanej Pilkington czytaj dalej Pomiń reklamę.OptiView™ Ultra Protect. Nowe szkło nie przewodzi elektryczności, dlatego doskonale nadaje się do pojemnościowych ekranów dotykowych.
NSG Group przedstawi również nowe lustrzane produkty przeznaczone do ukrycia wyświetlaczy cyfrowych Pilkington MirroView™ i Pilkington MirroView™ 50/50. Pokryte wysokorefleksyjną lustrzaną powłoką ukrywają cyfrowe wyświetlacze i ekrany telewizorów, kiedy są wyłączone. Ich obraz staje się widoczny dopiero po włączeniu, natomiast, gdy są wyłączone szyby Pilkington MirroView™ i Pilkington MirroView™ 50/50 wyglądają jak zwykłe lustro.
Dodatkowo na targach będzie można zobaczyć gamę produktów niepowlekanych, do których należy m.in.

Pilkington Optiwhite™. Jest to superbezbarwne szkło o obniżonej zawartości żelaza, które świetnie sprawdza się w zastosowaniach wymagających transparentności i zachowania czystości barw. Z kolei Ultra Fine Flat Glass, NSG UFF™ (grubość od 0,33 mm do 1,1 mm) to wysokiej jakości ultracienkie szkło do cyfrowych wyświetlaczy LCD, smartfonów i tabletów. Najnowszym produktem tej gamy, jaki NSG Group zaprezentuje na targach jest ultracienkie szkło NSG glanova™ z przeznaczeniem na rynek zastosowań cyfrowych, które zostało specjalnie zaprojektowane w celu uzyskania optymalnej charakterystyki wytrzymałościowej w procesie hartowania chemicznego.
Odwiedzający nasze stoisko będą mieli również okazję zobaczyć powerglass® – wysokiej technologii szkło laminowane z wbudowanymi diodami świecącymi produkowanymi przez Glas Platz.

Produkt oparty na szkle NSG TEC™ jest dostępny w maksymalnych wymiarach 1200 x 3200 mm i grubościach 4 i 6 mm.
To tylko kilka z wysokoefektywnych wyrobów ze szkła, które będzie można zobaczyć na stoisku NSG Group nr 8-H380 na targach ISE 2016 w Amsterdamie.
Więcej informacji na stronie www.pilkington.com/digitalsignage... .
Effective PR Dodał: Effective PR
Źródło: Informacja przysłana
Czytano: 103 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl