Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Technologia Sprzęt
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Nieźle zamieszaszze STANLEY FATMAX®
Nieźle zamieszaszze STANLEY FATMAX® Nowa, profesjonalna mieszarka FME190 STANLEY FATMAX® dostosowana do ciężkich warunków remontowo-budowlanych to idealny pomocnik w rozrabianiu farb, zapraw tynkowych, czy klejów.Jej mocny silnik 1600W z regulowaną prędkością do 800 obr./min. pozwala na sprawne mieszanie zarówno suchych, jak i mokrychzapraw. Doskonałą kontrolę i komfort pracy zapewnia ergonomiczny uchwyt typu „D”.
Najważniejszą cechą elektronarzędzi budowlanych jest wytrzymałość.Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® to pod tym względem najlepszy wybór dla fachowców. Ich1600 W silnikiz dwubiegową regulacją prędkościumożliwiają mieszanie nawet bardzo suchych zapraw bez przeciążania urządzenia. Służy do tego pierwszy czytaj dalej Pomiń reklamę.bieg osiągający prędkość do 480 obr./min. Drugi – do 800 obr./min jest natomiast przeznaczony do mokrych.

Pracę ułatwia poprawiający kontrolę i komfort uchwyt typu „D”.Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® przydadzą się zwłaszcza podczas prac murarskich i wykończeniowych, w tym np. przy układaniu płytek, gdzie kluczowe jest szybkie rozrobienie kolejnych partii spoin.
Nowe mieszarki STANLEY FATMAX®z mieszadłem do zapraw, uchwytem M14 (fi140 mm) oraz 4-metrowym kablem zasilającym są już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych na terenie całej Polski. Sugerowana cenaFME190 to około 789 zł.... .

Effective PR Dodał: Effective PR
Źródło:
Czytano: 126 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl