Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Felietony Inne
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Apsys Polska zarządza milionem GLA
Apsys Polska zarządza milionem GLA Portfolio zarządcze Apsys Polska powiększyło się o dwa centra handlowe o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 62 tys. mkw. Tym samym spółka zarządza blisko milionem mkw. powierzchni centrów handlowych w Polsce.

Rockcastle Poland Sp. z o.o. powierzył spółce Apsys Polska zarządzanie dwoma centrami handlowymi: Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i Focus Park w Zielonej Górze. Spółka Apsys rozpoczęła zarządzanie centrami 30 listopada br.

– Jest to kolejny krok w realizowanej konsekwentnie przez Rockcastle strategii inwestowania w centra handlowe, które wg naszych analiz mają znaczny potencjał wzrostu wartości.

Powierzając zarządzanie operacyjne tych obiektów Apsys liczymy na duże doświadczenie naszego partnera, które zapewni sprawne zarządzanie powierzonymi obiektami, wspierając tym samym nasze plany rozwoju tych nieruchomości – powiedział Marek Noetzel, Retail Director w Rockcastle Poland Sp. z o. o.

Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oferuje swoim klientom 35 tys. mkw.

powierzchni handlowej. W centrum znajduje się 110 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni oraz 5-salowe kino Helios. Dla zmotoryzowanych gości przeznaczono 4-poziomowy czytaj dalej Pomiń reklamę.parking z 740 miejscami. Centrum otwarto w 2009 roku.

Focus Park w Zielonej Górze to największe w tym mieście centrum handlowo-rozrywkowe z powierzchnią najmu wynoszącą 26,8 tys.

mkw. W ofercie centrum znajduje się 9 salowy multipleks Cinema City z miejscami dla 1300 widzów, 111 sklepów, 10 kawiarni, barów i restauracji, fitness club oraz muzeum przemysłu włókienniczego. Na zewnątrz obiektu przygotowano parking dla 600 samochodów. Focus Park w Zielonej Górze otwarto w 2008 roku.

– Apsys Polska stara się umacniać swoją pozycję w dwóch obszarach: rozwijaniu nowych projektów handlowych i zarządzaniu na rzecz firm trzecich.

Wraz z rozpoczęciem świadczenia usług dla kolejnych dwóch centrów handlowych Rockcastle Poland sp. z o.o. zarządzamy obecnie milionem mkw. GLA w Polsce.

To duży sukces. Ciągle też pracujemy na rzecz stałego wzrostu wartości zarządzanych nieruchomości handlowych – powiedział Benoit Charles, CEO Apsys Polska.

Apsys Polska zarządza obecnie 24 centrami handlowymi zlokalizowanymi w 17 miastach w Polsce. Ich łączna powierzchnia najmu wynosi milion mkw.... .

Effective PR Dodał: Effective PR
Źródło: Infomracja przysłana
Czytano: 40 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl