Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Felietony Kultura
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Poznaj Navala z jednoski GROM. Spotkanie już w ten wtorek w klubokawiarni „Państwomiasto”.
Poznaj Navala z jednoski GROM. Spotkanie już w ten wtorek  w klubokawiarni „Państwomiasto”. Służył w najbardziej elitarnej jednostce wojskowej w Polsce, przeszedł morderczy trening w dżungli Ameryki Środkowej, wyjeżdżał na misje bojowe do Iraku i Afganistanu. Swoje przygody opisał w „Przetrwać Belize" i „Ostatnich gryzą psy”, które zyskały status bestsellerów. Naval - choć nigdy tak o sobie nie mówi, dla wielu ma status bohatera.
W najbliższy wtorek (9 stycznia) w klubokawiarni „Państwomiasto” odbędzie się spotkanie ze słynnym gromowcem. Wydarzenie organizuje Fundacja Dorastaj z Nami w ramach cyklu „Zwyczajni czy bohaterowie?”.
„Zwyczajni czy Bohaterowie?” cykl spotkań z ludźmi, którzy swoją codzienną służbą zasługują na miano bohaterów, choć często sami za takich się nie uważają. Wydarzenia przybliżają sylwetki osób, które swoją służbą dbają o nasze bezpieczeństwo, nierzadko ryzykując własnym zdrowiem i życiem – strażaków, policjantów, żołnierzy, ratowników.
Jako Fundacja Dorastaj z Nami na co dzień pomagamy dzieciom tych, którzy
w służbie publicznej ponieśli najwyższą ofiarę.

Nasza codzienna praca to również setki opowieści naszych podopiecznych o pracy ich rodziców. Narodził się pomysł, aby tymi historiami dzielić się z innymi. I tak powstał projekt „Zwyczajni czy Bohaterowie?”, do którego zapraszamy ludzi, czytaj dalej Pomiń reklamę.którzy przez swoją codzienną służbę i pracę zasługują na miano bohaterów, choć często sami za takich się nie uważają – wyjaśnia Magdalena Pawlak, Prezes Zarządu Fundacji Dorastaj z Nami.
Spotkanie odbędzie się 9 stycznia godz.

18:00 w klubokawiarni „Państwomiasto” w Warszawie. Wstęp wolny. Organizatorzy proszą
o przesyłanie potwierdzeń przybycia na adres: s.ekiert@dorastajznami.org. Więcej informacji o spotkaniu pod numerem telefonu: 22 652 20 22.
Fundacja Dorastaj z Nami pomaga osobom, których rodzice stracili zdrowie lub życie w trakcie pełnienia służby publicznej, oferując swoim podopiecznym wsparcie edukacyjne, psychologiczne, rozwojowe oraz pomoc w wejściu na rynek pracy.

Wyjątkową rolę pełni doradca edukacyjny, który opiekuje się daną rodziną przez wiele lat, jest obecny przy kolejnych etapach rozwoju podopiecznego

i pomaga mu w precyzyjnym nakreśleniu kierunku udzielanego wsparcia. Fundacja wspiera również dorosłych członków rodziny, organizując warsztaty, wydając poradniki oraz inicjując działania integracyjne. Podopieczni Fundacji mogą liczyć na pomoc każdego dnia – dopóki dziecko się uczy, nawet do 25 roku życia.
Informacje o tym, jak można pomóc dzieciom bohaterów znajdują się tutaj: www.dorastajznami.org....

.
M.Jędra Dodał: M.Jędra
Źródło: Informacja przysłana (niezweryfikowana)
Czytano: 266 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl