Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Felietony Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Ekologiczna ekspedycja ruszyła z Warszawy! eneloop ambassadors’ tour – kolejna trasa
Ekologiczna ekspedycja ruszyła z Warszawy! eneloop ambassadors’ tour – kolejna trasa Właśnie rozpoczął się czwarty odcinek zielonej sztafety, której stawką jest ochrona naszego środowiska. W piątek Litewscy ambasadorzy eneloop podjęli się przeprawy ze stolicy Polski do Krakowa w niecodzienny, choć niezwykle atrakcyjny sposób, ponieważ będą podróżować… autostopem. To czwarty z dwunastu zespołów podróżujących po Europie, dla których głównym celem jest ochrona zagrożonych gatunków roślin i zwierząt.

Young Folks, czyli Alicja i Daniel, to dwoje pozytywnie zakręconych nastolatków, których łączą pasja podróżowania i zamiłowanie do natury. Poprzez udział w ekspedycji ambasadorów eneloop, chcą przede wszystkim pokazać, że ekologiczne życie w zgodzie z naturą nie jest takie trudne, a przy okazji chcą dać wyraz swojej empatii dla najsłabszych, czyli zagrożonych gatunków. Dwójka eko-śmiałków będzie miała tydzień na pokonanie trasy łączącej Warszawę z Krakowem. W trakcie tej podróży będą musieli przekonać internautów do siebie, postawionego im wyzwania i swoich szalonych pomysłów. Fani mogą śledzić ich poczynania na bieżąco – Alicja i Daniel będą codziennie zamieszczać nagrania i zdjęcia ze swojej wędrówki.

Od reakcji użytkowników Facebooka będzie zależało, czy w czasie akcji uda się uzbierać ambasadorom założoną kwotę, która wesprze ekologiczny cel.

eneloop ambassadors’ tour to inicjatywa, w której wygrywamy wszyscy – rośliny, zwierzęta, cała planeta. W okresie od 22 czerwca do 14 września, 24 ambasadorów eneloop będzie podróżowało po Europie wspierając zieloną inicjatywę eneloop. W tym czasie, będą aktywnie informować o swoich postępach w Social Mediach, a liczbę zebrany reakcji, tzw. „lajków” będzie generować charytatywny przychód, zasilany funduszem marki eneloop.

Liczba wszystkich reakcji zebranych na Facebooku zostanie zamieniona kwotę czytaj dalej Pomiń reklamę.do 21 000 euro, które zasilą działania pozarządowej organizacji proekolgicznej AGA (Aktionsgemeinschaft Artenschutz).

12 dwójek z różnych państw będzie wspólnie podróżowało po Europie, zasilając swoją elektronikę ekologicznymi bateriami eneloop. Każda drużyna ma tydzień na dotarcie do punktu przekazania symbolicznej eko-baterii eneloop. Dodatkowo, w trakcie wyścigu, każdy zespół musi podołać trzem ekologicznym wyzwaniom – te pary, którym uda się je wykonać, wygrają bilety na finalny wyścig.

Żeby uzyskać główną nagrodę, każdy z zespołów musi spełnić trzy warunki: maksymalnie ograniczyć wpływ ich wyprawy na środowisko, ukończyć wszystkie 3 zadania i codziennie promować kampanię eneloop na stronie na Facebooku, poprzez zamieszczanie wiadomości, zdjęć przechodniów oraz filmów sferycznych (360°) z wyprawy.

Drużyny, którym uda się spełnić wszystkie warunki, zostaną zaproszone na transmisję finałowego starcia, które odbędzie się 18 września.
W trakcie relacji online publiczność wybierze najlepszy zespół. Para z największą liczbą głosów wygra bilety na prasowe spotkanie w Berlinie oraz czek o wartości 2 500 euro na podróż do dowolnego miejsca na świecie.


Specjalna edycja baterii ‘tones botanic’
Żeby zapewnić więcej zieleni w miastach eneloop wprowadził specjalną edycję baterii AA i AAA, zawierającą roślinne wzory. Baterie „eneloop tones botanic” można zamówić online lub kupić w wybranych punktach sprzedaży detalicznej.

Uwaga! Nakład specjalnej serii jest limitowany. Fani rejsu eneloop ambassadors’ tour mogą dodatkowo cieszyć się specjalnymi zniżkami, promocjami w sklepach oraz brać udział w dodatkowych konkursach na stronie eneloop na Facebooku.

Również i Ty możesz coś zrobić dla planety www.facebook.com/eneloopambassadorstour
Śledź wyścig na www.eneloopambassadorstour.eu !... .
Pro2018 Dodał: Pro2018
Źródło: Informacja przysłana
Czytano: 53 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl