Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Polityka Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Tysiące ludzi w Marszu Pamięc
i W Marszu Pamięci zorganizowanym przez krakowski klub "Gazety Polskiej", który z Bazyliki Mariackiej przeszedł pod Krzyż Katyński, uczestniczyło według obliczeń portalu Niezależna.pl kilka tysięcy osób. Niosły one transparenty, biało czerwone flagi i tabliczki z nazwiskami ofiar katastrofy smoleńskiej. Na czele pochodu szła Marta Kaczyńska z mężem i córkami oraz najbliżsi współpracownicy zmarłego tragicznie prezydenta RP.„Przyszłam tutaj, żeby bardzo serdecznie państwu podziękować za obecność, za państwa determinację, bo to dzięki Państwu prawda ma szansę na przetrwanie. Prawda o tym, co wydarzyło się 10 kwietnia, prawda o moich rodzicach i prawda o wszystkich ofiarach katastrofy. Mam nadzieję, że dzięki Państwu i nam wszystkim czytaj dalej Pomiń reklamę.idea, której wierny był mój tata ma szansę na realizację. I wierzę w to” - powiedziała Marta Kaczyńska.Zebrani pod Krzyżem Katyńskim odmówili modlitwę za ofiary katastrofy. Prowadził ją ks.

Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Podczas modlitwy na chwilę ucichły okrzyki. „Nienawiść jest potężna. To nienawiść spowodowała, że nasz prezydent poleciał bez odpowiedniej ochrony.

To nienawiść kieruje ludźmi, którzy chcą zetrzeć jego pamięć” - mówił w imieniu organizatorów marszu redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz.Marta Kaczyńska z rodziną i w towarzystwie byłych ministrów z Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy i Jacka Sasina późnym wieczorem odwiedziła grób swoich rodziców, przy którym omówiono modlitwę. Wizyta miała ściśle prywatny... .
Roman Świejski Dodał: Roman Świejski
Źródło: www.pis.org.pl
Czytano: 58 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl