Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Serwis informacyjny Sport Informacje
1 2 3 4 5 RSS WarszawaZwiększ czcionkęZmniejsz czcionkęOryginalna czcionka
Zrób formę na zimę z Total Fitness
Zrób formę na zimę z Total Fitness Jak skutecznie przygotować się do sezonu zimowego, co robić, aby uniknąć kontuzji i jakie ćwiczenia dadzą najlepsze efekty? Odpowiedzi znajdziecie już 4 i 5 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. Druga edycja SNOW EXPO to podróż po zimowych kurortach Polski i Europy. Sieć klubów i siłowni Total Fitness jest partnerem wydarzenia. Co wydarzy się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie?


SNOW EXPO odwiedzą znani sportowcy i podróżnicy. Wśród gości specjalnych znaleźli się również trenerzy Total Fitness. Będą przypominać, że odpowiednie przygotowanie kondycyjne jest również ważne, co profesjonalny sprzęt. Jesień i zima to doskonały czas, aby wzmocnić mięśnie całego ciała i pracować nad wytrzymałością. Mocniejsze mięśnie w większym stopniu stabilizują stawy, szczególnie kolanowe, które są najbardziej narażone na urazy na przykład podczas uprawiania sportów śnieżnych - podkreśla Mateusz Orynek z Total Fitness.

Eksperci wyjaśnią, co oznacza reguła: „3 x 30 x 130”, jak dostosować plan treningowy do czytaj dalej Pomiń reklamę.indywidualnego poziomu zaawansowania i dlaczego reaktywność mięśni jest tak ważna. Celem Total Fitness jest zwiększenie przyjemności z jazdy na nartach i wzrost bezpieczeństwa. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie przygotowanie fizyczne zmniejsza ryzyko urazów na stoku. Na uczestników czekają również bezpłatne konsultacje dietetyczne.SNOW EXPO 2017 to impreza nie tylko dla narciarzy. Wspólna podróż pozimowej Europie zacznie się od Polski. Następnie uczestnicy odwiedzą Czechy, Słowację, Austrię, Włochy, Szwajcarię, Francję, a nawet Hiszpanię i Andorę. Będą poznawać kulturę każdego kraju, odwiedzą zimowe kurorty, hotele i stacje narciarskie.

Listę atrakcji uzupełnią testowanie sprzętu produkowanego w poszczególnych krajach, a nawet samochodów 4x4, pokazy ratownictwa górskiego, wykłady i degustacja produktów regionalnych. Nie zabraknie również śniegu i aktywności dla odwiedzających. Do zobaczenia już 4 i 5 listopada na stadionie PGE Narodowym w Warszawie i w klubach sieci Total Fitness.

Więcej informacji o bieżących programach treningowych możecie znaleźć na: www.totalfitness.com.pl... .

AlLuszczek Dodał: AlLuszczek
Źródło: totalfitness.com.pl
Czytano: 217 raz(y)
Ocena artykułu: 0
Kanał RSS Poleć znajomemu Drukuj Dodaj | czytaj komentarze ( 0 )
E-mail znajomego:
Twój e-mail:
Twój komentarz:
Twój podpis:

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Strona główna
Dodaj artykuł
Twoje artykuły
Szukaj artykułu
Regulamin
Kontakt
Cafe news
RSS Świat
RSS Polska
RSS Warszawa
RSS Polityka
RSS Gospodarka
RSS Kultura
RSS Sport
RSS Technologia
RSS Felietony
RSS Komunikacja
RSS Z prasy
RSS Zdrowie

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl