Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Strona główna
Darowizny finansowe
Hosting
Komunikaty prasowe
Konkursy
Kontakt
Napisali o nas
Nasze logo
O serwisie
Partnerzy serwisu
Patronat medialny
Polityka cookies
Pomoc
Redakcja
Reklama
Serwisy
Statystyki
Wyróżnienia

Witryna dnia IDG


Niezależny, warszawski serwis informacyjny.Na łamach witryny znajdziemy aktualności związane z gospodarczym, społecznym i kulturalnym życiem Warszawy i jej mieszkańców. Nie brakuje tu więc informacji o warszawskich klubach, repertuarach kin i teatrów. Na stronie znajdziecie też zapowiedzi planowanych imprez sportowych i kulturalnych oraz relacje, z tych, które już się odbyły. Zasoby serwisu zawierają także katalogi warszawskich firm i odnośników do ciekawych stron o podobnej tematyce oraz dział ogłoszeń.

więcej na: Link www

Dodał:M.Jędra w dniu 05.10.2006

http://www.pcworld.pl/witryna/1728/17.html


Napisali o nas:

Na łamach witryny znajdziemy aktualności związane z gospodarczym, społecznym i kulturalnym życiem Warszawy i jej mieszkańców. Nie brakuje tu więc informacji o warszawskich klubach, repertuarach kin i teatrów. Na stronie znajdziecie też zapowiedzi planowanych imprez sportowych i kulturalnych oraz relacje, z tych, które już się odbyły. Zasoby serwisu zawierają także katalogi warszawskich firm i odnośników do ciekawych stron o podobnej tematyce oraz dział ogłoszeń.więcej informacji na: Link www

Dodał:M.Jędra w dniu 24.09.2006

Ranking stat.pl


Według raportu stat.pl z dnia 21.08.2006 r. Portal e-wawa.pl awansował o kolejnych 6 miejsc w stosunku do poprzednich dwóch tygodni co sytuuje nasz warszawski serwis na 37 miejsu w kategorii Informacje,Media/Serwisy informacyjne a na 72 miejsce w kategorii Informacje,Media. W tych kategoriach w rankingu bierze udział 1112 stron które są monitorowane przez profesjonalne statystyki stat.pl. Nasza oglądalność rośnie z dnia na dzień.Informacja na temat ranking.stat.pl

Ranking stat.pl został stworzony przez firmę stat.pl, aby umożliwić promocję witryn, które korzystają ze statystyk stat.pl. Powstaje on na podstawie statystyki unikalnych użytkowników (cookie) w porównianiu dwóch ostatnich tygodni.

źródło: Link www

Dodał:M.Jędra w dniu 21.08.2006

Kataloog.info


Prestiżowy katalog stron Link www wyróżnił stronę e-wawa.pl dodając ją do grupy ciekawych stron polskiego internetu. Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia.

Dodał:M.Jędra w dniu 19.08.2006

"Strony na piątkę"


Serwis e-wawa.pl dołączył do grupy wyróżnionych serwisów przez portal INTERIA.pl. "Strony na piątkę" to zestaw wartościowych stron, którym redakcja Katalogu przyznała najwyższą ocenę - pięć gwiazdek (*****). Ocenie poddano zarówno poziom merytoryczny, jak i graficzny stron, które naszym zdaniem są szczególnie atrakcyjne i warte odwiedzenia.

Dodał:M.Jędra w dniu 19.08.2006

Wyniki: 5
[0] 1 0/1 Następna

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl