Warszawa | Strona główna Jesteś niezalogowany
Warszawa e-wawa.pl
 
Bezpłatny katalog firm Warszawa

Lars co.

Branża: Produkcja
Ulica: Puławska 3
Numer domu / lokalu: 4
Miasto: Piaseczno
Województwo: mazowieckie
Kod pocztowy: 05-500
Tel. stacjonarny: 227506601
Tel. komórkowy:
Fax:
E-mail: info[małpa]larsco.com.pl
Strona www: http://www.larsco.com.pl/
Godziny pracy: 8-16

Opis działalności / firmy:

Firma Lars to działalność, której obszar działań sprowadza się do dwóch kwestii - montaż elektroniki oraz jej produkcja. Jeżeli chodzi o jakość świadczonej przez nas pomocy, możecie być pewni, że nie ma na co narzekać, produkcja elektroniki, czy jej montaż to obszary, jakie nie mają dla nas choćby najmniejszych tajemnic. Ktoś może powiedzieć, że to wyłącznie słowa, ale te słowa są potwierdzone przez niejednego klienta.
Po więcej wiadomości, zapraszamy na swoją stronę internetową. Według nas znajdziecie na niej wszystko to, co ma największe znaczenie (gdyby było inaczej, czytaj dalej Pomiń reklamę.po prostu się z nami skontaktujcie).
W ofercie:
LARS to polska firma, której głównym profilem działalności jest produkcja elektroniki. Firma oferuje współpracę w zróżnicowanym zakresie: usługowy montaż elektroniki, dostawy podzespołów elektronicznych do samodzielnej produkcji i montażu oraz kompleksową obsługę (od przygotowania projektu po montaż seryjny). Firma LARS dzięki nowoczesnej technologii LED oraz autorskim rozwiązaniom stworzyła innowacyjne i funkcjonalne produkty, umożliwiające efektywne zarządzanie zużyciem energii.
Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych przystosowany do technologii bezołowiowej. Spełniamy normy montażu w 3-ciej klasie czystości technologicznej dla produkcji specjalnych.
Dodano 12.04.2018 11:48

Ofertę ogladano: 31

Liczba komentarzy: 0

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarzeRejestracja

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod:
Znam regulamin serwisu.

Zgłoś do moderacji
Menu główne
Strona główna
Dodaj firmę
Twoje firmy
Szukaj firmy
Inne
Regulamin
Kontakt
Pomoc

Sonda

Warszawa e-wawa.pl

Pozostałe

© Warszawa e-wawa.pl 2004-2018
Hosting:webzoom.pl